ERJ-PA2F4223X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4223X
JLCPCB Part #
C4005493
Description
-55℃~+155℃ 200mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS