ERJ-PA2F4220X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4220X
JLCPCB Part #
C4346017
Description
-55℃~+155℃ 200mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS