ERJ-PA2F4120X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4120X
JLCPCB Part #
C4202856
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS