ERJPA2F3302X
MFR.Part #
ERJPA2F3302X
JLCPCB Part #
C427249
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS