ERJ-PA2F2742X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2742X
JLCPCB Part #
C4201163
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS