ERJ-PA2F2612X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2612X
JLCPCB Part #
C4058334
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS