ERJ-PA2F2370X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2370X
JLCPCB Part #
C3929849
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS