ERJ-PA2F2210X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2210X
JLCPCB Part #
C3949620
Description
-55℃~+155℃ 200mW 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS