ERJPA2F2203X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJPA2F2203X
JLCPCB Part #
C427254
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS