ERJ-PA2F2051X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2051X
JLCPCB Part #
C4105133
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS