ERJ-PA2F1781X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1781X
JLCPCB Part #
C4140085
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS