ERJ-PA2F1621X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1621X
JLCPCB Part #
C4042412
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS