ERJPA2F1603X
MFR.Part #
ERJPA2F1603X
JLCPCB Part #
C541927
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS