ERJ-PA2F1583X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1583X
JLCPCB Part #
C4219262
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS