ERJ-PA2F14R3X
MFR.Part #
ERJ-PA2F14R3X
JLCPCB Part #
C3957883
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS