ERJPA2F1003X
MFR.Part #
ERJPA2F1003X
JLCPCB Part #
C427253
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS