ERJ-PA2D62R0X
MFR.Part #
ERJ-PA2D62R0X
JLCPCB Part #
C3999184
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS