ERJ-P6WJ912V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ912V
JLCPCB Part #
C4078852
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS