ERJ-P6WJ8R2V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ8R2V
JLCPCB Part #
C4267515
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS