ERJ-P6WJ822V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ822V
JLCPCB Part #
C4282937
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS