ERJ-P6WJ683V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ683V
JLCPCB Part #
C4346611
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS