ERJ-P6WJ5R1V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ5R1V
JLCPCB Part #
C4197485
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS