ERJ-P6WJ434V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P6WJ434V
JLCPCB Part #
C4178744
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS