ERJ-P6WJ332V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ332V
JLCPCB Part #
C4113947
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS