ERJ-P6WJ2R2V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ2R2V
JLCPCB Part #
C4006939
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS