ERJ-P6WJ274V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ274V
JLCPCB Part #
C4317310
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS