ERJ-P6WJ1R6V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ1R6V
JLCPCB Part #
C4209546
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS