ERJ-P6WJ181V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ181V
JLCPCB Part #
C3979782
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS