ERJ-P6WJ153V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P6WJ153V
JLCPCB Part #
C4185233
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS