ERJ-P6WJ131V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ131V
JLCPCB Part #
C3965286
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS