ERJ-P6WJ113V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ113V
JLCPCB Part #
C4280439
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS