ERJ-P6WJ112V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ112V
JLCPCB Part #
C3994629
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS