ERJ-P6WJ100V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ100V
JLCPCB Part #
C4119299
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS