ERJ-P6WF9310V
MFR.Part #
ERJ-P6WF9310V
JLCPCB Part #
C4231093
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS