ERJ-P6WF8661V
MFR.Part #
ERJ-P6WF8661V
JLCPCB Part #
C4199025
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS