ERJ-P6WF8660V
MFR.Part #
ERJ-P6WF8660V
JLCPCB Part #
C4066913
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS