ERJ-P6WF82R0V
MFR.Part #
ERJ-P6WF82R0V
JLCPCB Part #
C4009211
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS