ERJ-P6WF8200V
MFR.Part #
ERJ-P6WF8200V
JLCPCB Part #
C4344668
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS