ERJ-P6WF8063V
MFR.Part #
ERJ-P6WF8063V
JLCPCB Part #
C4265071
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS