ERJ-P6WF7872V
MFR.Part #
ERJ-P6WF7872V
JLCPCB Part #
C4094235
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS