ERJ-P6WF7871V
MFR.Part #
ERJ-P6WF7871V
JLCPCB Part #
C3977392
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS