ERJ-P6WF7681V
MFR.Part #
ERJ-P6WF7681V
JLCPCB Part #
C4239869
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS