ERJ-P6WF71R5V
MFR.Part #
ERJ-P6WF71R5V
JLCPCB Part #
C4032746
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS