ERJ-P6WF7151V
MFR.Part #
ERJ-P6WF7151V
JLCPCB Part #
C4192405
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS