ERJ-P6WF6811V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6811V
JLCPCB Part #
C4219525
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS