ERJ-P6WF6802V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6802V
JLCPCB Part #
C4135555
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS