ERJ-P6WF6650V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6650V
JLCPCB Part #
C3933340
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS