ERJ-P6WF5622V
MFR.Part #
ERJ-P6WF5622V
JLCPCB Part #
C3952565
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS