ERJ-P6WF54R9V
MFR.Part #
ERJ-P6WF54R9V
JLCPCB Part #
C4064524
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS