ERJ-P6WF5492V
MFR.Part #
ERJ-P6WF5492V
JLCPCB Part #
C3929761
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS